Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
İngiltere'de Yüksek Lisans Eğitimi

İngiltere’de Yüksek Lisans : Londra’da Yüksek Lisans Eğitimi

İngiltere’de yüksek lisans yapmak günümüz dünyasında kültür ve sanatın kalbinde, en nitelikli okulların olduğu ve yine en başarılı mezunların verildiği yerden yüksek eğitim derecesi almak anlamına gelmektedir.

Ayrıca İngiltere’de yüksek lisans programları 1 yıl gibi bir sürede tamamlanabildiği için rakiplerinizden önce akademik ve iş yaşamına atılabileceksiniz. Bu 1 yılda benzersiz deneyimler edinecek, dünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışarak kendi organik network ağınızı genişletecek, birçok yeni kültür ile tanışacak, dahası hem akademik hem de gündelik yaşamda kullandığınız İngilizceyi kusursuz hale getireceksiniz. Bunlar gibi daha birçok avantajdan yararlanmak isterseniz diye İngiltere’nin başkenti ve göz bebeğinde master yapabileceğiniz okulları sizi için derledik.

London South Bank University

Sanat, mimarlık ve hukuk gibi alanlarda eğitim almak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir üniversitedir.

Middlesex University

1878 yılında kurulmasıyla İngiltere’nin en köklü üniversitelerinden olan Middlesex, öğrencilerinin potansiyellerini gerçek başarılara dönüştürmek için onlara ihtiyaç duyduğu araçları sağlama misyonuyla eğitim vermektedir.

Royal Holloway University of London

1876 yılından kurulan oldukça köklü bir tarihe sahip olan ve University of London üyesi Dünya’nın en iyi 290. üniversitesi olarak seçilen okul İngiltere’de yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin mutlaka listesinde olmalıdır.

University of Westminster

Özellikle MBA programları ile tüm dünyada tanınan okul iş dünyasından da birçok mezuna sahiptir.

Siz de İngiltere’de yüksek lisans yapmak ve kariyerinizi ileriye taşımak istiyorsanız hemen bilgi iletişim formunu doldurarak tüm detayları uzman ekibimizden alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu