Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
İngiltere'de Okumak

Neden İngiltere Üniversitelerine Edukas ile Başvurmalıyım?

İngiltere’de üniversite okumaya karar verdiyseniz ve başvuru sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamak istiyorsanız Edukas, bu yolculukta aradığınız rehberiniz olacak!

Hayatımızdaki en önemli dönüm noktalarından biri hiç şüphesiz üniversite seçimi diyebiliriz. Kariyer planlamasının aslında en önemli adımları bu seçim sürecinde atılır. Edukas tam da bu önemli dönüm noktasında İngiltere’de üniversite okuma planınızı eksiksiz ve en iyi şartlarda oluşturmanız için yanınızda yer alıyor. Bu süreçte sunduğu avantajları, güven veren hizmet kalitesi, memnuniyet odaklı bakış açısı gibi güçlü özelliklerle profesyonel danışmanınız oluyor. Gelin, İngiltere’de üniversite seçiminizi neden Edukas ile yapmalısınız, birlikte bakalım:

• Edukas, İngiltere Üniversitelerinin Resmi Temsilcisidir

Edukas, İngiltere üniversitelerinin Türkiye’deki resmi temsilciliğini üstlenmekte, danışmanlık sürecini ücretsiz hizmetleri ile desteklemektedir. Ayrıca UCAS resmi kayıt ofisi görevine de sahiptir.

Edukas’ın öğrenciler için İngiltere üniversitelerine başvuru sürecinde sunduğu ücretsiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Kapsamlı ve nitelikli bölüm araştırması

Niyet mektubu yazım desteği

CV oluşturma ve düzenleme

Akademik referans yardımı

UCAS başvurusu ve başvuru sürecinin takibi

Belge çevirileri ve üniversite yazışmalarının yapılması

Konaklama ve vize işlemlerinin tamamlanması

• Yurt Dışı Eğitimde Güçlü Tecrübeye Sahiptir

Öğrencilerin eğitim, kariyer, gelişim gibi süreçlerine vizyon ve değer kazandıracak bir yurt dışı deneyimi oluşturma amacı ile kuruldu. 2008 yılından beri hizmet veren Edukas, yurt dışı eğitim alanında güçlü bir deneyim ve uzmanlıkla öğrencilerine danışmanlık sunuyor.

• Yurt Dışında Eğitim Almış Profesyonel Eğitmenler ile Çalışır

Ekibini dinamik, samimi, profesyonel kişilerle kurmayı önemseyen Edukas’ın tüm danışmanları, yurt dışında eğitim deneyimine sahiptir. Araştırmacı, deneyimli, uzman bakış açısıyla Edukas’ın danışmanları; öğrencilerin tüm sorularını eksiksiz bir şekilde yanıtlar. Kritik başvuru sürecini stres yaşamadan, sorunsuz tamamlama deneyimi sunar.

• Yüksek Öğrenci Memnuniyeti ve Olumlu Geri Dönüşleri ile Güven Verir

Edukas’ın başarılı bir yurt dışı eğitim danışmanlığı sunmasının temelinde daima memnuniyete odaklanan felsefesi yer alır. Öğrenci memnuniyetini maksimum seviyede tutmak öncelikli adımlardan biridir. İngiltere üniversitelerine yerleşen öğrencilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ve yüksek memnuniyet oranı ile yeni başlayacak öğrencilere güven verir. Danışmanlık hizmetini yalnızca başvuru ve yerleşme dönemi ile kısıtlamaz, üniversite eğitimi sırasında da öğrenciler ve danışmanlar daima iletişim halinde olmaya devam eder.

• Okul ve Eğitim Seçeneklerinde Zengin Çeşitlilik Sunar

Okul ve bölüm seçimi, öğrencilerin zorlandığı en önemli konu başlıklarından biri. Aynı zamanda bu seçim, kariyer yolculuğunu da şekillendireceği için oldukça titiz bir araştırma gerektirmektedir. Edukas, İngiltere üniversitelerindeki güçlü deneyimi ile bu süreci kolaylaştıran kapsamlı program araştırmaları sunar. Öğrencinin talebi ve hedeflerini iyi analiz ederek en ideal programların listesini oluşturur. Program ve okul seçimini bu doğrultuda uzmanlıkla yönetir. İngiltere üniversitelerinin Türkiye resmi temsilciliği olmasıyla da çok fazla okul ve bölüm seçeneği sunar.

• Başvuru Süreci ve Üniversite Yerleşiminden Sonra da Destek Verir

İngiltere üniversiteleri için gerekli evrakların hazırlanması, konaklama seçeneklerinin sunulması ve işlemlerin gerçekleştirilmesi, okul ile iletişim kurulması ve sürdürülmesi, vize süreçleri, başvurunun onaylanması gibi hizmetleri ile öğrencilerin yanında olur. Ancak sunduğu destek bu hizmetlerle kısıtlı kalmaz. Öğrencileri ile olan iletişimini öğrencim dönemi boyunca ilgiyle ve profesyonel hizmet anlayışıyla sürdürmeyi önemser.

İngiltere üniversiteleri resmi temsilcisi EDUKAS, okulların danışmanları ile iletişimini devamlı kılar, okullarda gerçekleşen gelişmelerin takibini sağlayarak öğrencileri en doğru şekilde yönlendirir. Başvuru sürecindeki prosedür ve gereklilikleri eksiksiz sağladığı için başvuruların onaylanma oranını en üst seviyeye taşır.

Siz de İngiltere üniversitelerinde lisans ya da lisansüstü programlara başvuruda bulunmak için EDUKAS’ın profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanabilir, süreci kolaylaştıran danışmanlarınızla birlikte üniversite yolculuğuna güvenle adım atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu