Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Haberler

YLSY – MEB Bursu Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

EDUKAS Yurtdışı Eğitim olarak YLSY MEB bursu kapsamında İngiltere ve Amerika’da yüksek lisans – doktora konusunda öğrencilerimize her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık hizmetimiz okul araştırması, başvuruların yapılması ve kabul alınması, gerekli belgelerin İngilizceye çevrilmesi,niyet mektubu ve CV hazırlanması, konaklama ayarlanması, ve vize başvurularını içermektedir. Kısacası öğrencilerimiz her konuda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmektedirler.

Hizmetimizden faydalanabilmek için öğrencilerimizin yapması gerekenler; yüksek lisans veya doktora eğitimi alacakları ülke ve bölüm, mezun olunan okul, mezuniyet puanı, yüksek lisansın yapılacağı ülke ve bölüm bilgilerini tarafımıza bildirmeleridir. Sonrasında gerekli okul araştırmaları tarafımızca yapılarak öğrencilerimize gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Bu araştırmalar YLSY yönetmelikleri konusunda deneyimli ve uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Başvuru yapmak için bize en kısa sürede aşağıdaki belgeleri yollarsanız hemen gerekli işlemlere başlayabiliriz;

  • Diploma ve Transkript (Transkript mümkünse İngilizce olmalıdır. Eğer değilse kendi bünyemizdeki yeminli tercümanlar tarafından İngilizce’ye çevrilecektir)
  • 2 adet referans mektubu (Referans mektupları okulun antetli kağıdına yazılı olması gerekmektedir.)
  • Pasaportunuzun kimlik sayfası.
  • Niyet mektubu. (Öğrencilerimiz henüz niyet mektubunu yazmadıysa ya da İngilizce’de zorlanıyorsa bunu tarafımıza Türkçe olarak yollayabilirler. Tercüme işlemleri yeminli tercümanımız tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerimiz talep ederse kendilerine örnek gönderebilmekteyiz.)
  • IELTS ya da TOEFL sınav sonuç belgesi. (Henüz sınava girmediyseniz okullardan şartlı kabul alabilmekteyiz. Ayrıca IELTS sınavı için kayıt işlemlerini öğrencilerimiz için biz yapmaktayız.)
  • GRE – GMAT sınav sonuç belgeleri. (Sadece Amerika’da eğitim görecek öğrenciler için gereklidir.)
  • CV (CV’nizi Türkçe hazırlayabilirsiniz, gerekli düzenlemeler ve çeviriler tarafımızca yapılacaktır ve sizinle paylaşılacaktır.)

*İngiltere’de ilk %60’ta yer alan tüm üniversiteler için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İngiltere’de Oxford, Cambridge, University College London, Imperial College, ve London School of Economics Üniversiteleri herhangi bir aracı kurumla çalışmadıkları için bu okulların başvuru takibi konusunda malesef yardımcı olamamaktayız.

Fakat sizlere bu okullarda yapacağınız başvurular için belge hazırlığı konusunda sonuna kadar hizmet vermekteyiz

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu