Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
BEET Language Center

Okul Hakkında

Okul Tipi: Şehir Merkezi

Okul Kapasitesi: 180 öğrenci

Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

"BEET Language Centre 1979 yılında kurulmuş olup her geçen gün büyümekte ve ismini duyurmaktadır. Beet sıcak ve arkadaş canlısı bir atmosfer sunarak bir aile okulu çizgisinde hareket etmektedir."

BEET ortalama 180 öğrenci ile orta ölçekli bir okuldur. Bu boyut düzgün yapılandırılmış öğrenme programı sunar ve size ihtiyacınız olan bireysel ilgi garantisini sağlar. Öğrencilerin yaşı 19 ile 29 arasındadır. Ancak herhangi bir üst yaş sınırı yoktur.

Okul binası 19. yüzyıl ilköğretim okuludur ve büyük bir çekiciliği ve karakteri vardır. İntranet entegreyle bağlantılı interaktif yazı tahtalarını devamlı yükselten bir program vardır.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel

Okul Olanakları

Modernize okulda 16 derslik, kütüphane ve kitapçı, 2 multi-media laboratuvar, toplam 34 multi-medya bilgisayar ve ADSL genişbant ücretsiz internet ile kendi kendine erişim merkezleri ve kablosuz e-posta hizmetleri ve kantin

Sosyal Aktiviteler

Akşam aktiviteleri, ders programı, şarkı söyleme, danslı gösteriler, pandomim, sporlar, geziler

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO