Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Bellerbys College

Genel Bilgi

İngiltere’nin en köklü lise eğitim kurumlarından olan Bellerbys College, çeşitli akademik ve mesleki eğitim olanakları sunmaktadır. Bellerbys, her biri öğrencilerin çalışmaları sırasında tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamayı amaç edinen üç ayrı şehirde merkezlere sahiptir - Brighton, Cambridge ve Londra. Birçok Bellerbys öğrencisi Oxford, Cambridge ve diğer Russell Group üniversitelerinde okumaya devam etmektedir.

İngiltere'nin favori sahil kenti Brighton, öğrenciler için harika bir yerdir. Lise, şehrin göbeğinde ve derslerinize odaklanırken aynı zamanda eğlence ve kültürün tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

Lise eğitiminde, uzman kadrosu ile uluslararası öğrencilere hizmet veren ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip Bellerbys, İngiltere'deki en iyi üniversitelerle güçlü ilişkilere sahiptir. Bu, tercih ettiğiniz üniversitede okumaya devam edebilmenizi sağlamak için en iyi üniversite hazırlıklarını sunduğu anlamına da gelir.

Bellerbys, 2017 A Level öğrencilerinin % 91'i, İngiltere’nin en iyi 50 üniversitesine (The Times ve The Sunday Times Üniversite Sıralamasına göre) gitmeye hak kazanmıştır.

Eğitim Programları

Bellerbys College'da 8.sınıftan itibaren eğitimi görmeye başlayabilirsiniz. Bellerbys College'da alabileceğiniz eğitim programaları,

  • GCSE
  • A level
  • Pre-Foundation
  • Foundation
  • Akademik İngilizce

Konaklama

Bellerbys de konaklama, üç ayrı şehirdeki okullarına göre değişiklik gösterir, ancak hepsi yerel bir aile ile birlikte yaşama seçeneğinin bir parçası olarak yaşama seçeneği sunar. Özellikle 18 yaşın altındaki öğrenciler için tasarlanmış birçok yurt binası yiyecek ve içecek hizmeti sunmaktadır. Bazı konaklama binaları kampüstedir, ancak çoğu ana Üniversite binalarından en fazla 15 dakika uzaklıktadır.

Fiyat

Bellerbys College’in senelik okul ücreti, değişim göstermekle birlikte ortalama 20.000-25.000 İngiliz Sterlini, konaklama ücreti aile yani konaklama veya yurt seçeneklerine göre senelik 10,000-15,000 İngiliz Sterlin’i civarındadır.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO