Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ELS Language Centers

ELS Language Centers

Okul Hakkında

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS Bristol, Rhode Island’da Bristol’un tarihi liman kentinde bulunan Roger Williams University’nin (RWU) deniz kıyısındaki 57 hektarlık muhteşem kampüsünde yer almaktadır. Kampüs, Providence ve Newport’tan 30 dakika, Boston’dan bir saat ve New York City’den 3 saat uzaklıktadır; ayrıca eğlence, alışveriş yemek, spor ve diğer aktivitelere toplu taşıma araçları sayesinde kolayca ulaşılabilir. Bütün bunların yanı sıra Bristol’den kayak merkezlerine 3 saatte ve Atlantik Okyanusu plajlarına yalnızca 45 dakikada gidilebilmektedir.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya

Sosyal Aktiviteler

Paintball, Çeşitli yarışmalar, Kayaking, Parti ve kutlamalar, Bowling, Kültürel geziler, Eğlence Parkları, Festivallere katılım

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO