Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Eurocenters Language Schools

Eurocenters Language Schools

Okul Hakkında

Eurocentres - European Language and Educational Centres – 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve arkadaşları tarafından bağımsız bir kuruluş olarak kuruldu.

Eurocentres Cambridge dil okulu amaca uygun, ahşap ve camdan yapılmış okul binasında sıcak ve konforlu ortamda eğitim vermektedir. 20 adet sınıf, bir adet konferans odası, bir adet büyük salon, kantin ve güzel bir terası vardır. WiFi bağlantısı bulunur. Bu tarihî üniversite şehrinin merkezi yürüyerek 15 dakikadır.

Avrupa’daki en tarihi ve popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Cambridge, yürüyerek veya bisikletle dolaşmak için uygun büyüklüktedir. Dünyanın her yerinden gelen gençler, öğrenci yaşamının ve spor, tiyatro, sinema, pub'lar ve alışveriş için sayısız olanağın keyfini sürdürmektedir.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri

Okul Olanakları

Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Teras, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi), Kafeterya

Sosyal Aktiviteler

Spor faaliyetleri, Bar gecesi, Hoşgeldin ve Veda Partileri, Oxford & Blenheim Palace, Londra, Stratford-on-Avon & Warwick Castle, Windsor, York günlük gezileri, Paris ve İskoçya birkaç günlük geziler.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO