Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
CATS College

Genel Bilgi

İngiltere Lise eğitiminde 1952'den bu yana, en yenilikçi ve başarılı bağımsız eğitim kurumlarından birisi olan CATS College, kaliteli öğretimi, öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarına göre dizayn ettiği eğitim anlayışı ile öğrencilerine potansiyellerini hem akademik hem de kişisel olarak geliştirmekte özgür oldukları bir ortam sunmaktadır.

Öğrenciler, dünyanın en prestijli üniversite şehirlerinden dördünde yaşamak ve eğitimlerine devam etme şansı bulmaktadır

Lise, öğrencilerine;
Uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yatılı programlarla olağanüstü modern okul kampüslerinde eğitim olanakları Öğrencilere üniversite başvuru yolculuğunun her aşamasında rehberlik eden Kişisel Öğretmenler ve Yüksek Öğrenim uzmanlarından bire bir destek Hem yerli hem de anadili İngilizce olmayanların akademik çalışmalarında başarılı olmalarına yardımcı olmak için yenilikçi yöntemler kullanan uzman öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

CATS College, İngiltere'de Cambridge, Canterbury ve Londra'da bulunan üç istisnai kampüste lise programları sunmaktadır.

  • Konaklama olanakları: Yurt ve aile yanı
  • Yıllık eğitim ücreti : 25.000 – 30.000 İngiliz Sterlin’i
  • Yıllık konaklama ücreti : Yurt -15.000-18.000 İngiliz Sterlin’i / Aile yanı 10.000 İngiliz Sterlin’i dir.

Eğitim Programları

CATS College'da 9.sınıftan itibaren eğitimi görmeye başlayabilirsiniz. CATS College'da alabileceğiniz eğitim programaları,

  • GCSE
  • A level
  • Pre-Foundation
  • Foundation
  • Akademik İngilizce

Konaklama

CATS College'da konaklama, üç ayrı şehirdeki okullarına göre değişiklik gösterir, ancak hepsi yerel bir aile ile birlikte yaşama seçeneğinin bir parçası olarak yaşama seçeneği sunar. Özellikle 18 yaşın altındaki öğrenciler için tasarlanmış birçok yurt binası yiyecek ve içecek hizmeti sunmaktadır. Bazı konaklama binaları kampüstedir, ancak çoğu ana Üniversite binalarından en fazla 15 dakika uzaklıktadır.

CATS College'ın öğrencilerine sunduğu yurtlarda öğrenciler tek kişililk özel banyolu odalarda konaklarlar. Bunun yanı sıra 4-6 odanın ortak kullandığı bir oturma odası ve mutfak mevcuttur. Bazı yurtlarda odaların içinde mutfak opsiyonunda olduğu studio daire opsiyonları bulunmaktadır.

Fiyat

CATS College’in senelik okul ücreti, değişim göstermekle birlikte ortalama 20.000-25.000 İngiliz Sterlini, konaklama ücreti aile yani konaklama veya yurt seçeneklerine göre senelik 10,000-15,000 İngiliz Sterlin’i civarındadır.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO