Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ELS Language Centers - Illinois

ELS Language Centers - Illinois

Okul Hakkında

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS Chicago, ABD’nin en büyük üçüncü şehrine yalnızca 20 dakika uzaklıktaki Dominican University’nin kampüsünde yer almaktadır. Chicago, Lyric Opera, Field Museum, Art Institute of Chicago gibi mekanları ve blues, caz, komedi kulüpleri ve spor etkinlikleriyle canlı bir gece hayatına sahip, kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Chicago’daki “Magnificent Mile” Michigan Gölü’nün eşsiz kıyılarına yürüme mesafesindeki ünlü mimariler, mağazalar ve restoranlara sahiptir.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Futbol sahası, Tenis kortu, Dil Teknolojisi Merkezi (DTM), Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Raketbol/squash Kortları, Fitness Merkezi, Kafeterya

Sosyal Aktiviteler

Ücretsiz telaffuz seminerleri, Fuarlar, Six Flags eğlence parkında eğlence, Şehir turları, Sight Seeing otobüs turları, Willis Tower gezisi, Buz pateni, Beyzbol, Partiler ve kutlamalar.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO