Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Drew University

Genel Bakış

Drew Üniversitesi 1867 yılında New Jersey – Madison’da kurulmuş bir özel okuldur. Trenle New York’a 50 dk uzaklıktadır.

Bünyesinde 150’ye yakın akademisyen olan üniversite toplamda 2000’in üzerindeki öğrenciye 20 kişilik sınıflarda bir bire ilgi olanağının fazla olduğu bir eğitim vermektedir.

Dünya Sıralaması

Öğrenciler tarafından “ev” olarak görülen Drew üniversitesi dünyanın en iyi 250 üniversitesinden biri olup, 2015 yılında bir de Nobel ödülü kazanmıştır.

Öne Çıkan Bölümler

Üniversite’nin Tiyatro Programı Amerika’daki en iyi 10 tiyatro bölümü arasındadır. Bunun yanında da US News & World Report 2018 araştırma sonuçlarına göre Edebiyat Fakültesi dünyada 112. Sırada yer almaktadır.

Kampüste Yaşam

Drew Üniversitesi, 750.000 metre karelik kampüsüyle eğitim verdiği öğrencilere geniş bir alan sunar. Orman adı verilen kampüs, Madison tren istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kampüste yıl boyunca politikacılar, gazeteciler ve sembol isimlerler çeşitli etkinlikler ve zirveler düzenlenmektedir. Bunun dışında 50’den fazla faal öğrenci kulübünün bulunduğu üniversiteyi Drew University Rangers NCAA’de temsil etmektedir.

Konaklama

Drew Üniversitesi öğrencilerinin

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO