Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Oscars International

Oscars International

Okul Hakkında

Okul Tipi: Şehir Merkezi

Okul Kapasitesi: 1500 öğrenci

Sınıf Kapasitesi: max 15 öğrenci

"Oscars International Malvern House Dublin okulunu 01.01.2017 tarihi itibariyle devralmıştır. Oscars International İrlanda'da unutulmaz, kültürel ve eğitsel bir deneyim sunmaya odaklanmış bir dil okuludur. Kariyerinizde ilerlemek için ya da eğitim ihtiyaçlarınızın gelişimi için İngilizce programlarına katılın, Oscars International uluslararası uzmanlık ve bağlantıları ile hayatınızı geliştirmek için size yardımcı olabilir."

Oscars International Dublin, şehrin tam merkezinde Dame Street’te bulunmaktadır. Royal Bank, Trinity College, Grafton Street ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. Toplu taşımaya olan yakın mesafesi sebebiyle de öğrenciler konakladıkları ailelerin evlerinden okula çok rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler. Oscars International İrlanda butik bir okul olması sebebiyle öğrencilerin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini üst seviyede tutmak amacıyla, eğitim programlarına, bina donanımlarına ve teknik ekipmanlarına fazlasıyla önem vermektedir.

Okul Olanakları

Kütüphane, Klimalı ve rahat sınıflar, Cafe, Dinlenme Salonu, Ücretsiz WiFi, 24 saat öğrenci destek hattı, Havaalanı transferi, Haftalık Seminerler.

Sosyal Aktiviteler

Kültürel geziler, Dublin şehir turu,Dublin Viking ve doğa yürüyüşleri, Kültürel Festivaller, Partiler, Konser ve tiyatrolar, Filme geceleri,Haftasonu gezileri, Paris, Amsterdam gibi şehirlere denizaşırı seyahatler, Hayvanat bahçesi, botanik bahçesi gezileri, bilim sergisi, müze ziyaretleri, vb.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO