Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
TASIS

Genel Bilgi

Londra’ya 40 dakika uzaklıktaki Surrey bölgesinde bulunan TASIS Amerikan Lisesi dünyanın en önde gelen eğitim kurumlarından biridir. 200 dönüm üzerine yerleştirilmiş harika bir kampüse sahip olan TASIS Amerikan Lisesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için eğitim vermektedir.

TASIS öğrencileri bu mükemmel kampüste basketbol, futbol, rugby ve tenis gibi sportif etkinliklerden faydalanabilirler.

Önceliği topluma faydalı bir birey yetiştirme olan TASIS Amerikan Lisesi, öğrencilerine gerekli tüm olanakları sağlamaktadır.

Eğitim Programları

TASIS Amerikan Lisesi öğrencilerine üç farklı eğitim opsiyonu sunmaktadır. Öğrenciler normal Amerikan Lisesi müfredatını tamamlayıp American High School Diploma sahip olabilirler ya da dünyanın heryerinde geçerliliği olan International Baccalaureate (IB) veya Advance Placement (AP) programına katılabilirler.

IB ve AP programları Lise eğitiminin son 2 senesinde gördükleri bir eğitimdir. Bu programlara katılabilmek için öğrencilerin iyi seviyede İngilizcesi, akademik başarı geçmişi ve en önemlisi kararlılık ve motivasyonlarının yüksek olması gerekmektedir.

TASIS Amerikan Lisesin’de IB ya da AP programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Konaklama

TASIS öğrencileri kampüs içindeki 2-3 kişilik odalarda 24 saat güvenlikli ortamda kalmaktadırlar. Her 2-3 odaya bir ortak banyo düşmektedir. Yurtlarda öğrencileirn birbirleriyle zaman geçirmesi için ortak kullandıkları bir ortak alan bulunmaktadır.

TASIS Amerikan Lisesi konaklama detayları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat

2019-2020 Eğitim yılı için ücret senelik £45.300’dur. Bu fiyata okul, konaklama, yemek, geziler , aktiviteler ve laboratuar masrafları dahildir.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO