Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Embassy Summer - Royal Alexandra ve Albert Yatılı Okulu

Embassy Summer - Royal Alexandra ve Albert Yatılı Okulu

Genel Bilgi

Dünyanın en çok tercih edilen ve en deneyimli yaz okullarından olan Embassy İngiltere yaz okulları 8 yaştan 25 yaşa kadar değişik yas gruplarına İngilizce öğrenirken sosyalleşme ve gezme/eğlenme şansı sunar.

Embassy English (Embassy CES) Oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumu olarak 40 yıldır beş ülkede 14 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir. Embassy English, 1972’den beri öğrencilere paha biçilmez dil becerileri ve harika deneyimler kazandırmaktadır.

Dil programları yaz boyunca 1 – 8 hafta arasında mevcuttur ve yaşam becerilerine dayanan heyecan verici aktiviteler içermektedir. Kurum, haftada 15 saat (20 Ders) İngilizce dersi, ikonik eğlence merkezleri için unutulmaz geziler ve büyüleyici ve eğlenceli etkinlikler de sunmaktadır.

Embassy Summer programları, öğrencilerin Embassy merkezlerinde ve yerel ortamdaki mükemmel olanaklardan en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Gezi programları hem yerel hem de ilgi çekici yerlerden bazılarını keşfetmek üzere tasarlanmıştır. Dil kursları başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyedeki öğrenciler için açılan dil sınıflarında sunulmaktadır.

Embassy Summer 2015’te Gençler için yaz okulları ST Star awards ödülü kazanmıştır.

Öğrenciler standart program dışında IELTS ve Trinity sınavlarına hazırlık programlarına da katılabilmektedirler. Ayrıca İngilizce öğrenmenin yanında bir spor dalında uzmanlaşmak isteyen öğrenciler haftada 9-12 saat arası istedikleri spor dalında da derslere katılabilmektedirler.

Ders İçerikleri;

  • Nitelikli İngiliz öğretmenler tarafından öğretilir.
  • 20 x 45 dakikalık gündüz ve öğleden sonra dersleri
  • Kampın ilk günü seviye belirleme sınavı ve doğru sınıflara yerleşim
  • Maksimum 15 kişilik sınıf
  • Çevrimiçi kaynakları kullanmak için projektörlü ve öğretmenli internet erişimli geniş sınıflar
  • İletişim becerilerini vurgulayan müfredat
  • Trinity sınav hazırlığı

Okul Hakkında

Embassy Summer Gatton Park yaz kampı Surrey'de genç yetişkinlere eğitim sunmaktadır. Gatton Park'ın 450 dönümlük arazisinde bulunan Royal Alexandra ve Albert yatılı okulunda eğitim vermektedir. Gotton park, kırsal bir alanda geleneksel yatılı okul, yurt odaları, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları ve etkinlikler için bol miktarda açık alan gibi mükemmel olanaklara sahip ve genç öğrenciler için son derece uygundur. Okul yurdunda 2-6 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama fırsatı sunulmaktadır.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO