Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM LTD ŞTİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

Aşağıda kişisel verilerinizin Edukas Yurtdışı Eğitim ltd. şti. (“EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM”) tarafından ne şekilde işlendiğine ilişkin bilgiler başlıklar altında sunulmaktadır.

Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM tarafından işlenebilecektir. Kanun kapsamında EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM veri sorumlusu olarak kabul edilmektedir.

Kişisel verileriniz, Kanun’un 5 ve 6 numaralı maddelerinde listelenen kişisel verilerin işlenmesine ilişkin şartlara uygun olarak işlenmektedir.

Kişisel verilerinizin işlenmesi amaçları tahdidi olmamak üzere: EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in ya da EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in iş ortaklarının hukuki ve ticari güvenliğinin sağlanması, EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in ticari faaliyetlerinin sürdürülmesi ile EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in insan kaynakları ve istihdam politikalarının yönetilmesidir.

Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesinin ve verilerinize hukuka aykırı olarak erişilmesinin önlenmesi ve kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi amacıyla her türlü gerekli teknik ve idari tedbir alınmaktadır.

Kişisel verileriniz, EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM Grubu Şirketleriyle ve EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in hissedarlarıyla, iş ortaklarıyla, tedarikçileriyle, dış hizmet sağlayıcılarıyla ve kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun’un 8 ve 9 numaralı maddelerinde belirtilen şartlara uygun olarak paylaşılabilecektir.

Kişisel verilerinizin paylaşım amaçları tahdidi olmamak üzere: EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in ya da EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in iş ortaklarının hukuki ve ticari güvenliğinin sağlanması, EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in ticari faaliyetlerinin sürdürülmesi ile EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’in insan kaynakları süreçlerinin ve istihdam politikalarının yönetilmesidir.

Kişisel verilerinizin paylaşılması halinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM faaliyetlerini sürdürmek amacıyla kişisel verilerinizi, anketler, İnternet siteleri, EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM temsilcileri ve benzeri çeşitli kanallar vasıtasıyla toplamakta ve değişik hukuki sebeplerle Kanun’un 5 ve 6 numaralı maddelerinde listelenen şartlara uygun olarak işlemektedir.

Kanun gereğince kişisel verilerinize ilişkin olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM’e yazılı olarak başvurabilir ve söz konusu başvuruyu aşağıda belirtilen adres bilgilerine gönderebilirsiniz. Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından yeni başvuru yöntemleri belirlenmesi halinde, bu yöntemler EDUKAS YURTDIŞI EĞİTİM tarafından duyurulacaktır.

Bu kapsamda yapacağınız başvurular mümkün olan en kısa zaman diliminde ve en çok 30 gün içerisinde sonuçlandırılacaktır. Söz konusu başvurular şuan için ücretsizdir. Ancak Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun ücret tarifesi belirlemesi durumunda, bu tarifeye uygun olarak ücretlendirme yapılabilecektir.

Açıklanan haklarınızı kullanmak için gerekli kimlik bilgilerinizi, kullanmak istediğiniz hakkı ve talebinizin konusunu anlatan detaylı açıklamanızı içeren yukarıda yer alan Kampanya Formunu, bu Kampanya Formunda belirtilen adrese iadeli taahhütlü mektup kullanarak gönderebilirsiniz.

SEO