Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ILAC International College (Vancouver)

ILAC International College (Vancouver)

Genel Bakış

Yaklaşık 15 yıl önce İngilizce eğitimin öncüleri Jonathan Colber ve Ilhan Cohen tarafından kurulan ve iş dünyası sertifika konusunda öncü konumda bulunan ILAC International College kariyer odaklı satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri alanlarında programlar vaad ediyor.

Kanada'nın en güzide iki kenti olan Toronto ve Vancouver'da oldukça lüks kampüsleri bulunan ILAC International College öğrencilere ortaklaşa yürütülen programlarla Kanada’da iş tecrübesini kazandırmayı ve öğrencilerin sınıfta öğrendikleri bilgileri pratiğe dökebilecek ve endüstri alanında profesyonel kontaklar kurarak aynı zamanda geleceklerini garanti altına almalarını sağlıyor.

Eğitimler teorikten ziyade pratiğe yöneliktir. Sınıf mevcutlarının az tutulmasına özen gösteren okulda eğitmenlerin her bir öğrenci ile tek tek ilgilenmesi hedeflenir.

Okulun en büyük avantajları co-op programlar adı verilen iş imkânlı eğitim programları sunmasıdır. Co-op programlarda, program içeriğine göre belirli bir süre eğitim aldıktan sonra, belirli süre de çalışma imkânı sunulur. Çalışma ücretli çalışmadır, maaşlı staj olarak geçer.

Öne Çıkan Bölümler

ILAC College İşletme, Satış & Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri alanlarında öğrencilerine diploma alma imkanı sunmaktadır.

Kampüste Yaşam

Bu butik kampüs Coal Harbour Community'nin deniz sınırı ve tarihi Gastown mahallesi arasında konumlanmıştır. Finans bölgesinde konumlanıyor olması öğrencilere dünyanın en yaşanası ve güzel şehirlerinden birinde uzun süreli iş kontakları sunma şansını sunuyor.

Konaklama

ILAC International College öğrencilerine, aile yanında konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO