Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Lambton College

Genel Bakış

Lambton College, 1967 yılında Kanada’nın Ontario eyaletinde kurulmuş olan köklü bir devlet üniversitesidir. 50 yıldır gerek Kanadalı, gerekse Kanada’da üniversite eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciler için, ülkenin en prestijli programlarıyla, bilim ve sanatın iç içe olduğu kaliteli bir eğitim vadetmektedir.

3500 tam zamanlı, 6500 part-time ve 500 uluslararası öğrenciye eğitim veren Lambton College’in Toronto, Sarnia ve Mississauga’da olmak üzere üç farklı kampüsü mevcuttur.

Lambton College , rahat, esnek ve öğrencilerinin yarı zamanlı çalışmalarını destekleyen ders programları, güçlü staj programları, sosyal aktivite ve tesisleri, öğrencilerinin Kanada veya kendi ülkelerinde kurmak istedikleri geleceklerini en iyi hale getirmeyi hedefleyen eğitim programlarıyla fark yaratan bir kurumdur.

Öne Çıkan Bölümler

Lambton College, Teknoloji ve Ticaret, İşletme ve Uluslararası İlişkiler, Sağlık ve Toplum Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri, Hukuk ve Eğitim programlarında verdiği eğitimle ön plana çıkmaktadır.

Kampüste Yaşam

Lambton College ,diğer öğrencilerle tanışmak, sosyalleşmek, rahatlamak, ders çalışmak ve eğitim almak için kampüsünde harika bir ortam yaratmaktadır. Ana kampüsün kuzeydoğu ucunda bulunan, alışveriş mağazaları, eğlence tesisleri, restoranlar, sinema salonları ve çeşitli kampüs içi öğrenci hizmetleri öğrencilerin en çok kullandığı alanlardır. Bunların dışında kampüs içinde ise e-sportstan masaj kliniğine, spa merkezinden öğrenci merkezine pek çok farklı hizmet alanı mevcuttur.

Konaklama

Lambton College öğrenci rezidansı, 280’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmakta ve diğer öğrencilerle tanışmak, sosyalleşmek, rahatlamak, ders çalışmak ve eğitim almak için harika bir ortam yaratmaktadır.

Öğrenciler Lambton Residence’da konaklayabilecekleri gibi, kendi konaklama yerlerini de tutabilirler.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO