Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Langley School District

Langley School District

Langley School District, Kanada’nın batı sahili Vancouver’a 45 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Okul kurulduğu 1989 yılından günümüze kadar hem Kanada vatandaşı, hem de uluslararası öğrencilere eğitim vermeye devam etmektedir.

British Columbia Eğitim Bakanlığı tarafından yönetilen okulun devlet sertifikalı öğretmenleri, akredite ve onaylanmış müfredatı uygular. Langley, öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşırken, İngilizcelerini de geliştirebilecekleri ideal bir ortama sahiptir.

Langley, uluslararası öğrenciler için seçecekleri çok çeşitli akademik ve seçmeli derslerle mükemmel bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Modern, tam donanımlı sınıflar ve tesisler ilgi çekici bir eğitim ortamı sağlamaktadır. Lise öğrencileri, aralarında Fen, Beşeri bilimler, Teknoloji, Matematik, Yabancı Diller, İşletme ve Güzel Sanatlar gibi birçok alanda üniversiteye hazırlanabilirler.

Eğitim Bakanlığı’nın mezuniyet koşullarını sağlayan öğrenciler uluslararası geçerliliği olan British Columbia Dogwood mezuniyet diplomasını almaya hak kazanırlar. Langley mezunları dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerde eğitim görmektedirler.

SEO