Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Eurocenters Language Schools - Eltham

Eurocenters Language Schools - Eltham

Okul Hakkında

Eurocentres - European Language and Educational Centres – 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve arkadaşları tarafından bağımsız bir kuruluş olarak kuruldu.

Eurocentres Londra Eltham, köy yaşamına özgü bir atmosfer ve Londra’nın merkezine kolay erişimi bir arada sunan ideal bir konumdadır. Britanya’nın en büyük IELTS sınavı merkezlerinden biri olan, tam donanımlı, kaliteli bir okuldur. 14 adet sınıf, iki adet büyük konferans salonu ve WiFi bağlantısı olan bir multimedya Öğrenme Merkezi mevcuttur.

Londra'nın sessiz, yeşil banliyösünde bulunan, Londra'nın merkezinden trenle sadece 25 dakika uzaklıkta olan Eltham iki farklı dünyanın da en güzel özelliklerine sahip. Ayrıca moda pazarlara, restoranlara ve 2012 yılında Olimpiyatların yapıldığı Greenwich'in tarihi manzarasına kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığında bulunmaktadır.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri

Okul Olanakları

Kafeterya, Bilgisayar odası, Eğitim merkezi, Öğrenci salonu Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi)

Sosyal Aktiviteler

Spor faaliyetleri, Club evenings, Bar gecesi, Westfield Shopping Centre, Cambridge, Leeds Castle, Canterbury & White Cliffs of Dover, Oxford & Stratford, Londra'da bot turu, Shakespeare's Globe tiyatro ziyareti, Stonehenge & Bath günlük gezileri, Tiyatro, Amsterdam gezisi

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO