Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Mill Hill School

Genel Bilgi

1807'deki kuruluşundan bu yana iki yüzyıldan fazla bir süredir felsefesi en iyi eğitim standartlarını yakalamak olan Mill Hill Lisesi, Londra'nın sadece 10 mil kuzeyinde, 120 dönümlük güzel bir park alanında yer almaktadır.

Mount Mill Hill International School, yenilenmiş kampüsünde, ana Mill Hill Lisesi’ne kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır ve öğrencileri daha geniş Mill Hill School topluluğunun üyeleridir. Mill Hill School'daki dört özel pansiyonun bulunduğu International School öğrencileri, Senior School’un kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, spor salonu, kütüphane, tiyatro ve müzik bölümü dahil olmak üzere mükemmel olanaklarından tam olarak yararlanmaktadır.

Gerçek anlamda uluslararası bir okula sahip olmayı ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri karşılamayı hedefleyen Mill Hill Lisesi, akademik gelişmeye odaklanırken, her öğrencinin yeteneklerini kullanabilmelerini sağladığı dinamik bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Eğitim Programları

Mount, Mill Hill International, 13-17 yaş aralığındaki tüm öğrencilerine, çok çeşitli akademik programlar sunmaktadır. Her derste çok çeşitli konu seçenekleri bulunmakta ve ortak program faaliyetleri akademik programı tamamlamaktadır. Sınıflardaki öğrenci mevcudunun az olduğu okulda, tüm eğitmenler ana dili İngilizce olmayan öğrencilere eğitim vermek için gerekli donanıma sahiptirler. Mill Hill Öğrencileri GCSE ve prestijli A level eğitimi alabilmektedirler.

Konaklama

Beş Konaklama Binası bulunan Mill Hill Okulu öğrencileri, bu evlerde deneyimli ekipler, öğretmenler ve yurt öğretmenleri tarafından desteklenmektedir. Yatılı yaşam, Yatılı Müdür tarafından denetlenir.

Mill Hill'de yatılı konaklama, öğrencilerin gelişip bağımsız, kendinden emin ve sorumlu genç yetişkinler haline gelebilecekleri güvenli bir aile ortamı sağlamaktır. Öğrenciler Mill Hill'e geldiklerinde, geniş bir ailenin parçası olurlar.

Yurt imkanları arasında;

  • Kapalı ve açık dinlenme tesisleri
  • Çalışma alanları
  • Mutfak
  • Ev genelinde Wi-Fi ağı
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Tesis bünyesindeki golf tesisleri
  • Spor salonu
  • Kütüphane
  • Müzik Okulu

gibi olanaklar bulunmaktadır.

Tesis bünyesinde konaklayan öğrenciler ayrıca, yıl boyunca gerçekleşen çok çeşitli akşam konserlerinden, konferanslardan ve tiyatro etkinliklerinden tam olarak yararlanabilirler

Fiyat

Mill Hill College’da lise eğitimi yıllık tam pansiyon (eğitim + konaklama) yaklaşık 33.000 İngiliz Sterlini’dir.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO