Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ILSC Language Schools

ILSC Language Schools

Okul Hakkında

Okul Tipi: Şehir Merkezi

Okul Kapasitesi: 12 sınıf

Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 öğrenci

"ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi vermektedir."

Avustralya'nın en farklı ve şık şehri olan Melbourne'de İngilizce öğrenin. Melbourne genellikle ülkenin havalı şehri olarak anılır ve bunu Melbourne'e geldiğinizde hissedersiniz. Renkli sanat ve kültür sahnesi, inanılmaz kahvesi, canlı müzik ve eğlence, spor, dünya standartlarında bir moda ve alışveriş mağazaları ve canlı gece hayatı ile şehir herkes için birşeyler barındırmaktadır.

ILSC Melbourne, Southern Cross Tren İstasyonunun yakınında konumlanmıştır. Şehir içi veya şehir dışı istedğiniz yere ulaşımınız oldukça kolay olacaktır. Ayrıca inanılmaz lezzetler ve kahvelerin sunulduğu şehrin önemli cafe ve restoranlarına ve mağazalarına da konum olarak oldukça yakındır.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

12 sınıf, Bilgisayar labrotuvarı, Öğrenci salonu, Mutfak, Wifi, Mescid.

Sosyal Aktiviteler

Ders sonrası aktiviteler, Haftasonu gezileri, Okul etkinlikleri, Farklı kültürlerin kaynaşması.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO