Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ELS Language Centers - Florida

ELS Language Centers - Florida

Okul Hakkında

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS Miami, Miami’nin sakin bir bölgesindeki Barry University’nin 36 hektarlık kampüsünde yer almaktadır. Florida, yıl boyu güneş ışığının eksik olmadığı, masmavi okyanus suları ve altın plajlara sahip, tropik bir cennettir. ELS Miami, Miami şehir merkezinden ve dünyaca ünlü Miami Sahili’nden yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. Bölge, şnorkelle yüzme, jet ski, su kayağı ve kayakçılık gibi heyecan verici spor aktiviteleriyle tanınmaktadır.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Fitness Merkezi, Kafeterya

Sosyal Aktiviteler

Alışveriş, Spor faaliyetleri, Partiler ve kutlamalar, Plaj etkinlikleri, Kültürel şehir turları

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO