Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Eurocenters Language Schools

Eurocenters Language Schools

Okul Hakkında

Eurocentres - European Language and Educational Centres – 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve arkadaşları tarafından bağımsız bir kuruluş olarak kuruldu.

Rennert South Beach, Miami Beach'te, okyanusa yalnızca 2 sokak mesafede ve Lincoln Road'un popüler alışveriş caddesi üzerinde yer almaktadır. Okula yürüme mesafesinde bir dizi restoran, kafe ve yiyecek yerleri bulunmaktadır.

Rennert, özel bir binada 2 kat üzerine kurulmuştur. Okulda interaktif akıllı tahta teknolojisi, kablosuz internet, mobil bilgisayar istasyonları, dizüstü bilgisayar istasyonları ve bir salon bulunmaktadır.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

İnteraktif akıllı tahta teknolojisi, kablosuz internet, mobil bilgisayar istasyonları, dizüstü bilgisayar istasyonları ve bir salon, teras, klima, otomat makineleri

Sosyal Aktiviteler

Sosyal ve kültürel etkinlikler, Miami Art Museum, Miami Hayvanat Bahçesi, Jungle Island, Şnorkelle yüzme, Little Havana ziyaretleri gibi şehir etkinlikleri

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO