Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Regent's University London

Genel Bakış

11 dönümlük özel bir bahçe içinde yer alan Regent's University London’ın kökleri 1908'e dek uzanmaktadır. 1984 yılında Rockford College, İllinois (ABD) tarafından yurt dışında eğitim kampüsü olarak kurulan Regent's College,Londra'nın merkezinde yeşil ve huzurlu bir yerde yer almaktadır. Endüstri ve girişimcilikle ilgili verdiği yenilikçi ve pratik eğitimler sayesinde öğrencilerin kendini bilen, aydın bireyler, profesyoneller ve küresel vatandaşlar olarak gelişmelerine yardımcı olacak destekle birlikte, öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmelerini ve yeni beceriler keşfetmelerini sağlar. Kampüste 140'tan fazla milletten öğrencilerle yapılan bağlantılar sayesinde oluşan kültürel etkileşim, dünyanın her yerindeki olasılıkların kapılarını açabilir.

Öne Çıkan Bölümler

6 fakültede eğitim veren okulun, Londra Avrupa İşletme Okulu, Regent's American College Londra, Regent's İşletme Okulu, Psikoterapi ve Danışma Psikolojisi Okulu, Webster Yüksek Lisans Okulu Londra Film, Basın ve Performance Okulu, Internexus İngilizce Dil Okulu mevcuttur.

İşletme, yönetim, moda, tasarım, sinema, medya, performans, sosyal bilimler, beşeri bilimler, psikoterapi ve psikoloji alanlarında hazırlık, lisans ve lisansüstü program seçeneklerinin bulunmasıyla, Regents University London, sosyal bilimler dallarında göz dolduran başarıya sahiptir. 

Kampüste Yaşam

Üniversite, Regent’s Kraliyet Parkı’nın merkezinde 4,5 hektarlık özel bir yeşil alan üzerine kurulu olmasıyla öğrenciler için eğitim alınabilecek en gözde yerlerden biri olmuştur. Sosyal imkanlara yürüme mesafesinde oluşu da bu okulun tercih edilmesinde bir etkendir. University of Regents, St. Pancras International’dan yarım saat, Londra havalimanlarından yaklaşık bir saat uzaklıkta bulunmaktadır. Regent'in online kitapçısı, hediyelik eşya dükkanı, kampüs içi esnek konaklama seçenekleri ve konforlu yemek tesisleri, kampüsü oldukça ayrıcalıklı kılar.

Mezunlar

Eğitimde fark yaratmayı iddia eden Regent’s University London, kurulduğu zamandan beri farklı alanlarda pek çok mezun vermiştir. Bilinen mezunlardan bazıları: Farmasi Genel Müdürü Sinan Tuna, Yönetmen  Isabelle Sieb,, La Mer Küresel Başkanı Justin Boxford ve Girişimci Richard Osei’dir.

Kampüs konaklama

Güvenli, konforlu ve elverişli bir konumda konaklamanın önemini bilen Regents University London’ın tam zamanlı veya yurtdışında okuyan öğrenciler ve Regent's'e kısa bir kurs için gelenler için bir dizi seçenekleri bulunmaktadır. Üniversitede konaklama, Yıllık ortalama £7,680 civarıdır. Kampüste bulunan Reid Hall, Oliver Flats konaklama imkanı veya Urbanest St Pancras; okulun sunduğu apartman dairelerinde konaklama imkanınız bulunmaktadır ve bu konaklama ücretleri, haftalık £330 - £475 fiyat aralığında seyretmektedir. Konaklama seçeneklerinde oda tipine göre farklılık gösterir.  Kampüsün kendisi, güvenli ve konforlu bir konaklama sağlamak için 24 saat güvenlik sağlar.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO