Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ELS Language Centers

ELS Language Centers

Okul Hakkında

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS San Diego, Güney California sahilinde, San Diego şehir merkezinin eğlence ve alışveriş bölgesinin yakınlarında yer almaktadır. Öğrenciler günlerini plajlarda geçirebilmekte, dünyaca ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Sea World ve La Jolla’ya günlük geziler ya da Disneyland, Universal Studios Hollywood veya Hollywood, Los Angeles ya da Las Vegas şehirlerini hafta sonu gezileri gerçekleştirebilmektedir.

San Diego’nun oldukça ılıman iklimi, pek çok kişi tarafından Amerika’nın en iyi iklimi olarak gösterilmektedir. San Diego’da birçok restoran, müze, sanat galerisi, tiyatro, park ve bahçe bulunduğu gibi golf kursları ve profesyonel spor takımları da vardır. San Diego ayrıca sen boyunca birçok festivale, kutlamaya ve diğer özel etkinliklere de ev sahipliği yapar.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya

Sosyal Aktiviteler

Futbol maçları, Yerel ya da tarihi/turistik yerleri ziyaret, Merkezi partiler, Disneyland, San Diego Hayvanat Bahçesi, Hollywood ve Las Vegas ziyaretleri.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO