Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ELS Language Centers - Downtown

ELS Language Centers - Downtown

Okul Hakkında

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS San Francisco - Downtown, dünyaca ünlü San Francisco merkezindeki Golden Gate University(GGU) şehir kampüsünde bulunur. Şehirdeki popüler yerler ve etkinlikler arasında: Alcatraz, Golden Gate Köprüsü, spor olayları, Muir Ormanlarına günlük turlar, Stinson Plajı, Monterey Körfezi, ünlü Napa ve Sonoma Vadisi şarap kasabası, Yosemite, Las Vegas ve Grand Canyon’a yapılan hafta sonu gezileri gibi yerler ve etkinlikler bulunur. San Francisco, Condé Nast Traveler dergisinin okuyucuları tarafından iki kez “Dünya’nın En Güzel Şehri” seçilmiştir. Ayrıca profesyonel spor takımları, sayısız festival ve etkinlik, müzeler ve daha birçok etkinlik açısından oldukça zengin bir şehirdir.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

Bilgisayar merkezi, Kütüphane, Fitness Merkezi

Sosyal Aktiviteler

Çeşitli partiler ve Alcatraz, Golden Gate Bridge, Napa ve Sonoma Vadisi şarap bölgesine geziler

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO