Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
ELS Language Centers - North Bay

ELS Language Centers - North Bay

Okul Hakkında

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS San Francisco – North Bay, San Francisco merkezinin 30 dakika kuzeyinde ve Golden Gate Köprüsü’nün 18 km kuzeyinde bulunan Rafael kasabasında, Dominican University of California (DUC) kampüsünde yer alır. San Francisco Bay Area’nın bir parçası olan San Rafael şehri, güvenli güzel bir şehirdir ve DUC kampüsüne yürüyüş mesafesindedir. San Rafael ve San Francisco; doğa yürüyüşü, dağ bisikleti, golf, yüzme ve yelkencilik gibi heyecan dolu birçok spor aktivitesi sunmaktadır. Bölgede mükemmel ulaşım ağı hizmet vermektedir.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları

Kampüs olanakları; fitness centre, spor alanları, kütüphane, modern derslikler, kafeterya

Sosyal Aktiviteler

Özel ikramlarla kahve günü, Geziler, Partiler ve kutlamalar, Folklor ve kültür tanıtım günü, Farmer's Market turu, Donut günü, Bowling

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO