Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
The Hague University

Genel Bakış

Hague University of Applied Sciences, ana kampüsü Hollanda’nın Lahey şehrinde bulunan çok kampüslü bir eğitim kurumudur ve 1987 yılında kurulmuştur. Üniversite'nin Zoetermeer (Bilgi ve İletişim Teknolojisi & Medya Akademisi), Delft (Teknoloji ve İnovasyon Akademisi) ve Laan van Poot (Spor Çalışmaları Akademisi) şehirlerinde de bölgesel kampüsleri mevcuttur. Uluslararasılaşma The Hague University of Applied Sciences’ın en öne çıkan özelliğidir.

Üniversite, yaklaşık 26.000 öğrenci ve 1.700 personele ev sahipliği yapar. Tamamıyla İngilizce eğitim verilen 8 tam zamanlı lisans ve 4 yüksek lisans programına sahiptir.

Lahey, United Nations’a evsahipliği yapmasından ötürü, önemli organizasyonların gerçekleştiği oldukça hareketli ve önemli bir öğrenci şehridir.

Kampüste Yaşam

Hague’da okuyan öğrenciler, kültür ve yaratıcılıkla dolu Lahey şehrinde Hollandalı ustalarla dolu galerilerden pastoral plajlara, parklara ve hareketli gece kulüplerine kadar çok yönlü bir deneyim yaşar. Bununların yanında öğrenciler, sendikalardan eğlence derneğine, orkestradan kürek kulübüne, Lahey, Delft ve Zoetermeer'de çok çeşitli öğrenci organizasyonlarına katılabilmektedirler.

Konaklama

Üniversite’nin yurdu olmaması rağmen, kurum öğrencilerini Hollanda genelinde hizmet veren bir şirkete yönlendiriyor. DUWO isimli bu şirket öğrencilere konaklama konusunda seçenekler sunuyor.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO