Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
University of East London

Genel Bakış

Kökleri 1898 yılına dayanan University of East London, 1992 yılında üniversite statüsünü kazanmıştır. Londra'nın doğusunda Stratford ve Docklands olmak üzere 2 ana kampüsü vardır. Her iki kampüste de harika tesisler mevcuttur ve öğrenci başı tesis yatırımında İngiltere'nin en önde gelen üniversitelerindendir. Toplamda 110 farklı ülkeden 19.000’i aşkın öğrencisi vardır ve bu öğrencilerin yaklaşık 1.400 tanesi uluslararası öğrencidir.

Dünya Sıralaması

University of East London, 2019 Times Üniversitesi Rehberi'nde 115. Sırada, 2020 Guardian Üniversitesi Rehberi'nde ise 104. Sırada yer almıştır.

Öne Çıkan Bölümler

Üniversite bir çok alanda verdiği eğitimle ön plana çıkmış durumda. Bu bölümlerden bazıları İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve Güzel Sanatlar, Medya, Eğitim, Psikoloji ve Spor Bilimleri ilk akla gelenlerdir.

Kampüste Yaşam

Öğrenciler ders saatlerinde modern dersliklerde eğitim alırken ders dışı vakitlerini okulun kendilerine sunduğu geniş spor salonlarında ve basketbol sahasında değerlendirebilirler. Okul merkezi konumu sayesinde şehri keşfetmeye de olanak sağlar. Ayrıca kampüs içinde öğrencilerin daima hizmetinde olan bar bölümü, kantin, kütüphane, sağlık merkezi ve laboratuvarlar bulunur.

Konaklama

Kampüsün içinde 24 saat güvenlikli, güvenli, deniz kıyısında, yurtları bulunmaktadır. Bu yurtlarda yaklaşık 1200 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda banyo ve internet erişim noktaları vardır.

Yakınlarda ise özel olarak işletilen birkaç yurt vardır. Okulun Konaklama Hizmeti, ev paylaşımı ve aile yanında konaklama hakkında öğrencilere önerilerde bulunabilir.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO