Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
University of Law

Genel Bakış

The University of Law, ilk adıyla “The College of Law” 1876 yılında İngiltere’de kurulmuş olan Dünya’nın en prestijli hukuk üniversitelerinden biridir.

Tarihi 1876 yılına dayanan okul, saygın lisansüstü ve lisans programları sunmaktadır. Öğrencilerin kariyerlerine en iyi başlangıcı yapmalarını sağlamayı hedefleyen programlar, hukuk ve işletme alanlarında her türlü branşı kapsar. Derece verme yetkisi alan ilk bağımsız kurum olan University of Law, 2012 yılında üniversite ünvanı kazanmıştır.

İngiltere’nin 15 farklı şehrindeki 16 adet kampüsü ile, İngiltere’de üniversite okumak ve özellikle İngiltere’de hukuk masterı yapmak isteyen öğrencilere kapılarını açan okul, ayrıca tüm lokasyonları itibariyle şehrin kalbine, ticaret merkezlerine, hukuk ofislerine ve barolara yakın mesafededir. Bu özelliği ile yüksek lisans sonrası öğrenciler için de hem akademik kariyerlerine devam etmek, hem kendi bürolarını açarak hukuk kariyerlerini sürdürmek imkânı sunmaktadır.

Ayrıca farklı şehirdeki kampüsleri sayesinde öğrencilere İngiltere'de birçok harika yerde eğitim alma esnekliği sunar. Kurslar her merkezde değişiklik gösterir. Örneğin, BARO Mesleki Eğitim Kursu sadece Londra ve Birmingham'da mevcuttur, tam zamanlı Uluslararası Hukuk Uygulamaları için Hukuk Master's Programı Londra ve Manchester'dadır. Mesleki hukuk lisans dereceleri Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Londra Bloomsbury ve Manchester'da bulunmaktadır.

Konaklama

Üniversite, İngiltere’nin önde gelen öğrenci konaklama sağlayıcılarıyla iş birliği yaparak, University of Law’da öğrenciler için yaşanabilecek güvenli ve rahat bir yer sağlamalarına yardımcı olur. Ayrıca okul, yalnızca kalacak bir yer bulmak için değil, potansiyel ev arkadaşları ile tanışmak için de sosyal medya sayfaları yönetmektedir.

Burs ve Başvuru Şartları

University of Law, öğrencilerinin öğrenim ve yaşam giderleri konusunda destek olmak amacıyla bir dizi burs seçeneği sunuyor. Belirli ülkelerden gelen öğrenciler için yıllık 3.000 GBP’ye kadar burs imkânı sağlanıyor. Lisansüstü seviyesinde öğrenim gören ve mükemmel akademik başarı gösteren uluslararası öğrenciler de, tutarı 5.000 GBP’yi bulabilen burstan faydalanabiliyor.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO