Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
University of Surrey

Genel Bakış

Surrey Üniversitesi, Londra'nın güney batısında yer almaktadır. Surrey Üniversitesi’nin Stag Hill ve Manor Park adlı iki kampüsünde kayıtlı, 120 farklı ülkeden gelen 15.000 öğrenci bulunmaktadır ve öğrenci çeşitliliği oranlarıyla İngiltere'nin en uluslararası üniversitelerden biridir.

Öne Çıkan Bölümler

Surrey Üniversitesi özellikle mühendislik alanında yaptığı çalışmalarla ve yayınladığı makalelerle İngiltere’de ön plana çıkan bir üniversitedir.

Dünya Sıralaması

Surrey Üniversitesi Times/Sunday Times Üniversite Rehberinde '2015-2016 Yılın Üniversitesi ' olmaya hak kazanmıştır. Surrey, Yılın Üniversitesi seçilmesinin yanı sıra bir takım diğer alanlarda da başarısını yükseltmiştir. Öğrenci memnuniyeti, yükselen giriş standartları ve yüksek istihdam oranlarında olağanüstü sonuçlar izlenmiştir. Times ve Sunday Times Üniversite Rehberi 2016’ya göre Surrey Üniversitesi, "İngiltere’deki en yenilikçi üniversitelerden birisidir. Devlet finansmanına olan bağımlılığını azaltarak, Guildford'daki kampüsünü geliştirmek için 400 milyon sterlin yatırım yapan üniversite ayrıca Çin'de bir ortak girişim başlatıyor ".

Surrey Üniversitesi ayrıca, mesleki eğitim yerleştirme programı sunmaktadır. Küresel ölçekte sahip olduğu 2.300'den fazla partner kurum ile öğrencilerin yeteneklerini pratiğe dönüştürmelerine ve gerçek bir çalışma ortamını deneyimlemelerine fırsat sunmaktadır.

Kampüste Yaşam

Surrey Üniversitesi yurtdışında tanıtma çalışmaları yapmanın yanı sıra öğrencilere eğitim öncesi ve sonrası tüm aşamalarda destek verir. Eylül ayı boyunca belirlenen tarihlerde, Heathrow ve Gatwick havalimanlarından karşılaşma ve tanışma servisi yürütülür. Aynı zamanda karşılama haftasında oryantasyon programları düzenlenmektedir.

Konaklama

Surrey Üniversitesi kendi bünyesinde eğitim vermekte olduğu öğrencilerine bütçelerine ve tercihlerine göre 7 farklı konaklama imkânı sunmaktadır. Bu olanaklar tek kişilik özel banyolu ve mutfaklı stüdyo dairelerden, paylaşımlı mutfaklı ve paylaşımlı banyolu yurt odalarına kadar değişiklik göstermektedir. Stag Hill Kampüsü ve Hazel Farm bölgelerinde konaklama opsiyonu sağlayan Surrey Üniversitesi konaklama fiyatlandırması, haftalık 72£’dan 220£’a kadar varan fiyat aralığında seyretmektedir. 2018 tarihi dahilinde Surrey Üniversitesi konaklama depozitosu 250£ olup, öğrencilere 3 taksite varan ödeme imkanları sunabilmektedir.

Ortak kullanım alanları haftalık temizlenmekte olup yurt binaları 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. Konaklamaya internet-ısınma-su-elektrik giderleri dahil olmakla beraber Hazel Farm bölgesinden okula ücretsiz servis sağlanmaktadır.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO