Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
LSI Language Schools

LSI Language Schools

Okul Hakkında

LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika'da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır. 

LSI Vancouver, şehir merkezinde modern bir ofis binasının 1. katında yer alır. Okul, otobüs, deniz otobüsü ve tren gibi ulaşım araçları ile şehrin ana aktivitelerine rahat ulaşılacak bir yerde bulunmaktadır. Vancouver'ın meşhur, ekonomik restorantları, kahve dükkanlarını gezmenin yanı sıra okulun zengin sosyal programı ile sosyalleşme imkanı sağlanmaktadır.

Konaklama Türleri

  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Hotel

Okul Olanakları

  •  İnternet erişimli bilgisayar odası
  • Multimedya bireysel çalışma materyalleri

Sosyal Aktiviteler

Plaj günleri, Vancouver'ın dünya standartlarındaki profesyonel takımlarının spor karşılaştırmalarını ve Victoria'ya, Rocky Dağları ile Whistler'e düzenlenen haftasonu gezileri

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO