Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Queen Ethelburga's Collegiate

Queen Ethelburga's Collegiate

Genel Bilgi

İngiltere’nin Kuzey Yorkshire kırsalına kurulmuş olan Queen Ethelburga, 220'den fazla dönümlük harika bir ortamda, 1912'den beri öğrencilerine eğitim vermektedir.

Kendisine güvenen, bağımsız, inisiyatif geliştiren, kendi öğrenim ve gelecekleri için sorumluluk alabilen bireyler yetiştirmeye hedefleyen lisede, öğrenciere liderlik, takım çalışması ve işbirliği ve karar alma konularında beceri kazanmalarına yardımcı olmak için geniş kapsamlı zenginleştirme ve müfredat dışı etkinliklerde yer almaları için fırsatlar sunulmaktadır.

2018 yılında, akademik odaklı Lise öğrencileri A düzeyinde % 96 A * / B ve A düzeyindeki programları zenginleştirmek için alınan az sayıda BTEC'de % 97 D * / D (üniversite puanlarında A * ve A derecelerine eşdeğerdir) elde etmiştir.

QE, tüm öğrencilerin ve velilerin bireysel eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve onları sadece eğitimde başarılı olmak için değil, aynı zamanda seçtikleri kariyer ve yaşamda da başarılı olmak için doğru becerilerle donatmayı amaçlar. Bu doğrultuda sürekli destek ve rehberlik hizmeti verilmektedir.

Birçoğu eski profesyonel sporcu olan, beden eğitimi öğretmenleri ve uzman spor koçlarının iyi bir karışımına sahip olan lise, yüksek kaliteli tesis yelpazesine sahiptir. Lisede, 2016 yılında tamamlanan ve tüm öğrencilerin resmi okul saatleri içinde ve dışında erişebildiği özel bir Spor Köyü bulunmaktadır.

Eğitim Programları

Queen Ethelburga'da 8.sınıftan itibaren eğitimi görmeye başlayabilirsiniz. Queen Ethelburga'da alabileceğiniz eğitim programaları,

  • GCSE
  • A level
  • Akademik İngilizce

Konaklama

Lisede, çok çeşitli lüks konaklama birimleri sayesinde, öğrencilerin tüm özel gereksinimlerine cevap verebilecek konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

Fiyat

Tam pansiyon olarak en-suite oda ve daire imkanı bulunun lisede, yıllık eğitim + konaklama ücreti ortalama 45.000 İngiliz Sterlini'dir.

Tanıtım Filmi

Başvuru Yap

Tarafımıza başvuru yapmak için başvuru formumuzu doldurabilir, info@edukas.com.tr e-posta adresimiz ve +90 (232) 422 05 56 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO